U HalinyPołożona na Kaszubach niewielka miejscowość Gołubie ma do zaoferowania bardzo wiele osobom, które chcą wypocząć w malowniczym otoczeniu przyrody – wśród lasów, jezior i łąk. Gołubie leży na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu jeziora Dąbrowskiego.
Popularną atrakcję tej miejscowości stanowi Gołubieński Ogród Botaniczny. Ogród zajmuje ponad 2 hektary i porasta go kilka tysięcy odmian oraz gatunków roślin.

U Haliny – atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi i odchudzaniu

Klimat Gołubia zachęca do wypoczynku. W miejscowości znajduje się Centrum Rehabilitacji i Zdrowia – U Haliny kierujące swą ofertę do osób chcących zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie. Wczasy zdrowotne „U Haliny” w głównej mierze są nastawione na gości planujących zrzucić zbędne kilogramy. Pomaga im w tym dieta warzywno-owocowa opracowana przez dr Ewę Dąbrowską, z którą od kilkunastu lat współpracuje ośrodek.

Wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową w Gołubiu

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej swą skuteczność opiera na niskiej wartości kalorycznej, która prowokuje organizm do rozpoczęcia procesów metabolicznych, zmierzających do jego regeneracji.

Podstawą jadłospisu podczas jedno- lub dwutygodniowego turnusu są świeże warzywa i owoce o niewielkiej zawartości cukru. Wczasowicze uczą się również przyrządzać zdrowe posiłki – sałatki, zupy, soki itp.

Odchudzanie w ośrodku „U Haliny”

Goście decydujący się na wczasy odchudzające w Centrum Rehabilitacji i Zdrowia – U Haliny mogą liczyć na komfortowe warunki. Do ich dyspozycji przygotowano pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz kilka apartamentów podzielonych na część dzienną i sypialnianą. W ośrodku znajduje się również sala do ćwiczeń oraz gabinet masażu. Goście poddający się kuracji odchudzającej są pod opieką wyspecjalizowanych lekarzy.

W celu umilenia pobytu, organizowane są liczne atrakcje m.in. wycieczki do pobliskiego aquaparku lub zajęcia ruchowe. Istnieje również możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez dr Ewę Dąbrowską.