Chcąc pozbyć się dolegliwości takich jak nadwaga, nadciśnienie tętnicze czy miażdżyca, warto skorzystać z oferty profesjonalnych ośrodków. Jednym z nich jest Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny, położony w malowniczej Szwajcarii Kaszubskiej. Ten ośrodek odchudzający w Gołubiu to miejsce, w którym odzyskasz siły witalne i chęć do życia, a także pozbędziesz się schorzeń związanych z szybkim trybem życia, nieregularnym odżywianiem i stresem.

Gołubie – Ewa Dąbrowska poleca

Co ma do zaoferowania Gołubie? Ewa Dąbrowska, znana lekarka i autorka diety warzywno-owocowej, która pomogła w powrocie do zdrowia już wielu osobom, deklaruje, że jest to najlepsze miejsce do regeneracji organizmu. Stanowią o tym przede wszystkim niepowtarzalny klimat oraz sielankowa atmosfera stwarzająca znakomite warunki do wypoczynku. W zrelaksowanym organizmie pozytywne przemiany zachodzą płynnie, w zgodzie z rytmem natury. Filozofia, jaka kryje się za programem Ewy Dąbrowskiej – brak chemicznej suplementacji, rezygnacja z przetworzonej żywności i leczenia farmakologicznego, gdy nie jest ono absolutnie niezbędne – realizuje się w Gołubiu w idealny sposób. Nic więc dziwnego, że Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny cieszy się tak dużą popularnością.

Ośrodek odchudzający w Gołubiu – U Haliny

Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny oferuje wiele udogodnień. Goście zakwaterowani są w pokojach jedno- i dwuosobowych bądź w apartamentach. Do ich dyspozycji pozostają sale do ćwiczeń, masażu, dostępny jest również gabinet lekarski. Ośrodek odchudzający w Gołubiu oferuje wiele atrakcji, stymulujących ciało oraz duszę do rozwoju. Przemyślany program pozwala uczestnikom kuracji osiągnąć zamierzone efekty w spodziewanym czasie.