Metoda opracowana przez dr Ewę Dąbrowską działa skutecznie, ponieważ obejmuje wszystkie aspekty związane ze zdrowym trybem życia. Kompleksowy proces należy rozpocząć od odtrucia organizmu – temu służy dieta warzywno-owocowa, stosowana przez wszystkich kuracjuszy, którzy wybierają ośrodek U Haliny. Gołubie to miejscowość wypoczynkowa, w której natura stwarza idealne warunki do relaksu oraz wyciszenia. Dzięki temu uczestnicy wczasów mają zapewnione odpowiednie warunki do regeneracji.

Gołubie – wczasy odchudzające

Dla osób, które pragną wprowadzić rewolucyjne zmiany w swoim życiu, polecamy wyjazd do miejscowości Gołubie. Wczasy odchudzające oferowane przez ośrodek wypoczynkowy U Haliny to znakomity początek. Program jest dostosowany do możliwości osób w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia. Wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby pobyt upłynął w przyjemnej, rodzinnej atmosferze, natomiast rozbudowana oferta zajęć dodatkowych, to jeszcze jeden powód, by wybrać właśnie Gołubie. SPA znajdujące się przy ośrodku stanowi miejsce odprężenia. Dostępne są w nim liczne zabiegi, które pomogą odzyskać utracone siły witalne oraz odmłodzić organizm. Stosowana przez wczasowiczów dieta to autorski sposób odżywiania opracowany przez dr Ewę Dąbrowską, który daje fenomenalne efekty – oczyszcza i odtruwa organizm, umożliwiając rozpoczęcie na nowo, tym razem zdrowego trybu życia.

Co poleca dr Dąbrowska? Wczasy Gołubie

Jeśli zastanawiasz się, dokąd pojechać na wczasy odchudzające, wybierz ośrodek U Haliny. Gołubie może być dumne z posiadania placówki, w której goście otoczeni są tak profesjonalną opieką. Panująca tam rodzinna atmosfera stworzona dzięki właścicielce – pani Halinie – sprawia, że nie chce się stamtąd wyjeżdżać. Niech przekona Cię fakt, iż w Gołubiu możesz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez samą Ewę Dąbrowską. Naprawdę warto!