W rozwiązywaniu problemów zdrowotnych nie zawsze niezbędne są leki – wręcz przeciwnie. Leczenie farmakologiczne może w pewnych przypadkach działać jedynie na objawy danej choroby, nie niwelując jej przyczyny. Należałoby zatem zastanowić się, co powoduje wystąpienie chorób i dolegliwości takich jak miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, otyłość. W większości przypadków odpowiedzialny jest za to zły sposób odżywiania w połączeniu ze stresem i zanieczyszczeniami. To właśnie dlatego choroby te nazywa się cywilizacyjnymi. Wszystkim osobom, które pragną się z nimi uporać, proponujemy innowacyjny sposób, jakim jest dieta Dąbrowskiej. Gołubie to miejscowość, w której znajdują się ośrodki specjalizujące się w likwidacji dolegliwości poprzez zmianę nawyków żywieniowych.

Ośrodek wczasowy Gołubie – dieta warzywno-owocowa

Metoda opracowana przez doktor Ewę Dąbrowską polega na oczyszczeniu organizmu z zalegających w nim toksyn i złogów za pomocą diety. Opiera się ona na czasowym powstrzymaniu się od spożywania niektórych pokarmów i dostarczaniu energii z warzyw oraz owoców o niskiej zawartości cukru. Jeśli chodzi o wczasy odchudzające, Gołubie ma szczegółowo opracowany program, dzięki czemu można spodziewać się szybkich rezultatów. Kojący klimat i atmosfera wypoczynku – to zalety, jakimi może poszczycić się Gołubie. Dieta warzywno-owocowa jest formą głodówki leczniczej, dlatego nie należy przeprowadzać jej samodzielnie. W specjalistycznym ośrodku całość odbywa się pod okiem personelu medycznego, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Skuteczna dieta Dąbrowskiej – Gołubie

O skuteczności tej metody mogą zaświadczyć osoby, które dotychczas odwiedziły Gołubie. Dieta warzywno-owocowa jest sprawdzonym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawę kondycji oraz zwiększenie wydolności i odporności organizmu. Jej niewątpliwą zaletę stanowi fakt, iż proces regeneracji zachodzi w sposób naturalny, bez wspomagania chemicznymi dodatkami ani dodatkowej ingerencji. Takie działanie pozwala odnaleźć rytm organizmu i utrzymać w nim równowagę. To z kolei przekłada się na długotrwałe pozytywne skutki diety. Wybierz wczasy odchudzające – Gołubie czeka na Ciebie!