Chat with us, powered by LiveChat

Wczasy oczyszczające z dietą warzywno-owocową

/O nas
O nas2019-01-15T14:25:16+00:00

Zapraszamy Państwa do kompleksu Active-Revital położonego w Węgrowie, mieście leżącym w dolinie rzeki Liwiec, uważanej za historyczną granicę między Mazowszem a Podlasiem. Zaledwie po godzinie jazdy z Warszawy, znajdą się Państwo w komfortowym ośrodku składającym się z 39 pokoi, wraz z Centrum SPA, ogrodem z altaną oraz tarasem wypoczynkowym z jacuzzi. Nasz ośrodek oferuje Państwu kompleksowe wczasy oczyszczające organizm z dietą warzywno-owocową. Od pierwszego dnia pobytu na miłych Gości będzie czekać profesjonalnie przygotowana załoga. Kameralna, zaciszna atmosfera oraz obsługa na najwyższym poziomie, która w połączeniu z bardzo atrakcyjnymi cenami spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Pro zdrowotne wczasy z dietą warzywno-owocową to doskonały sposób na oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn, a także wspaniała możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów. Kompleks Active-Revital może poszczycić się także doskonałym zapleczem wykorzystania wolnego czasu – nasi Goście będą mogli się zrelaksować w saunie czy w zewnętrznym lub wewnętrznym jacuzzi. Zaproponujemy wycieczki fakultatywne dla miłośników przyrody, ciekawe miejsca i lokalne zabytki. Połączenie efektywnej diety warzywno-owocowej z aktywnością ruchową spowoduje widoczne zmiany w Państwa sylwetce, a ponadto wpłynie pozytywnie na ogólny stan zdrowia. Kompleks Active-Revital to doskonałe miejsce, w którym poznacie Państwo jak skuteczna jest opracowana przez dr Ewę Dąbrowską dieta warzywno-owocowa. Warszawa znajduje się zaledwie godzinę jazdy od ośrodka. Doskonała komunikacja ze stolicą pozwala na szybki i bezproblemowy dojazd do kompleksu.

Efektywna dieta owocowo-warzywna to sposób na wprowadzenie w życie zdrowego odżywiania i uniknięcie chorób cywilizacyjnych. Dzięki oczyszczającym właściwościom diety, nasi pacjenci szybko usuwają zalegające w organizmie toksyny i zrzucają nadliczbowe kilogramy. Oparta na pracy dr Ewy Dąbrowskiej dieta warzywno-owocowa jest wykorzystywana również jako skuteczna forma leczenia profilaktycznego. Efektem stosowania diety jest wiele pozytywnych zmian w codziennym życiu naszych pacjentów. Dieta warzywno-owocowa między innymi:

 • znacząco zwiększa energię,
 • wpływa na poprawę jakości snu,
 • zwiększa koncentrację i pamięć,
 • zwiększa odporność na infekcje.

Pozytywnych skutków diety warzywno-owocowej jest bez liku i nie sposób wymienić je wszystkie. Warto jednak wybrać odpowiedni ośrodek, gdzie wprowadzimy dietę w życie pod okiem doświadczonej kadry specjalistów, szczegółowo dbającej o nasz stan zdrowia i samopoczucie. Active Revital jest ośrodkiem oferującym między innymi dietę warzywno-owocową. Kameralna atmosfera i profesjonalna obsługa z pewnością pozwolą Państwu w komfortowych warunkach zastosować dietę, a także skorzystać z szerokiej oferty atrakcji dodatkowych i wypocząć podczas turnusu z dietą warzywno-owocową.

Mamy nadzieję, iż przyjazne i komfortowe miejsce z wyjątkowym klimatem spełni Państwa wymagania i w najbliższym czasie zaszczycicie nas swą obecnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze drzwi stoją przed Państwem otworem. Jesteśmy przekonani, że dieta warzywno-owocowa, a także jej następstwo w postaci zdrowego stylu odżywiania będzie dla Państwa początkiem nowego rozdziału w życiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ośrodek

Jedyny taki ośrodek na Mazowszu – wczasy oczyszczające dietą.

Jesteśmy jedynym tego typu ośrodkiem na Mazowszu (ok. 80 km od Warszawy), usytuowanym nad piękną rzeką Liwiec, wyznaczającą granicę z krainą Podlasia.
Nasze własne doświadczenie zdrowotne oraz słowa dr Ewy Dąbrowskiej, że „trzeba ratować ludzi” skłoniły nas do stworzenia miejsca, w którym będzie można odnowić/oczyścić swoje ciało i ducha. A zatem nie musisz już jechać w góry, nad morze lub nad jeziora, żeby oczyścić swój organizm ze złogów i toksyn.

Fachowa opieka medyczna i szeroki wybór zabiegów SPA.

Przygotowaliśmy dla Państwa Centrum SPA, jedyne takie w Węgrowie – zapewniające relaks, poprawę zdrowia i samopoczucia. Zadbaliśmy dla naszych Gości o kojące, pełne harmonii otoczenie. Naturalne, wysokiej jakości kosmetyki, których dobroczynna moc wypływa wprost z bogactwa morskiej wody i flory zaprzyjaźnią się z Państwa ciałem. Różnorodność zabiegów zaspokoi potrzeby zarówno ciała jak i ducha, da odprężenie i pomoże w regeneracji sił.

Do wyboru pokoje 1 , 2 i 3-osobowe oraz apartamenty.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy komfortowo wyposażone pokoje. Dysponujemy pokojami jedno, dwu,
i trzyosobowymi oraz apartamentami w dwóch budynkach. W części pokoi istnieje możliwość przygotowania dostawek.

 • Budynek A:
 • pokoje dwuosobowe
 • pokoje rodzinne
 • Budynek B:
 • pokoje jednoosobowe
 • pokoje dwuosobowe
 • pokoje trzyosobowe
 • apartamenty
 • pokoje rodzinne
 • W budynku “B” znajduje się sala jadalnia, sala do ćwiczeń, sale wykładowe, gabinety lekarskie, gabinety masażu i kosmetyki, centrum SPA.