Ośrodek z dietą Ewy DąbrowskiejOśrodek, w którym prowadzimy oczyszczanie organizmu dietą dr Ewy Dąbrowskiej zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Węgrów na pograniczu Mazowsza i Podlasia. To tylko godzina jazdy od Warszawy. Z dala od zgiełku stolicy znajdą Państwo idealne warunki do wypoczynku, wytchnienia i zatroszczenia się o swoje zdrowie.

Zadbaj o siebie w ośrodku Active Revital

Wczasowicze mają w ośrodku zapewnione wiele atrakcji, dzięki czemu wolny czas będzie spędzony aktywnie, co przyczyni się do jeszcze lepszych efektów kuracji oczyszczającej. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej nazywana jest również głodówką leczniczą. W jej trakcie dostarcza się organizmowi maksymalnie 800 kcal, pochodzące głównie z warzyw i niskocukrowych owoców. Dzięki tak rygorystycznej diecie organizm rozpoczyna procesy wewnętrznego odżywiania i samoleczenia.
Efektem wypoczynku w ośrodku będzie odnowa ciała i ducha. W trakcie diety oczyszczającej Ewy Dąbrowskiej wczasowicze są pod opieką lekarza i wykwalifikowanej pielęgniarki (mają zapewnione regularne pomiary cukru, ciśnienia oraz niezbędne podstawowe badania). Każdego dnia zapewnione są wspólne treningi pod okiem trenera – piesze wycieczki, nordic walking lub gimnastyka. Podczas pobytu w ośrodku warto skorzystać również z zabiegów SPA oraz kąpieli w basenie, sprzyjającym zregenerowaniu ciała i relaksowi.

Ponadto w trakcie każdego turnusu w ośrodku odbywają się spotkania z dietetykiem, fizjoterapeutą oraz przydatne wykłady na temat zdrowego trybu życia, np. o nietolerancjach pokarmowych.

Aby wypoczynek nie koncentrował się tylko wokół diety oczyszczającej Ewy Dąbrowskiej, przygotowaliśmy także inne atrakcje: warsztaty dekorowania stołu i potraw, robótek ręcznych, wykonanie efektownych kompozycji kwiatowych, kursy gotowania i wiele innych.
Urocza okolica kusi wczasowiczów różnymi formami wypoczynku, zaczynając od zwiedzania pobliskich zabytków, kończąc na spływach kajakowych w otoczeniu pięknej przyrody.

W ośrodku wypoczynkowym z dietą dr Ewy Dąbrowskiej spędzisz czas zdrowo i aktywnie, a Twój organizm odwdzięczy Ci się poprawą zdrowia oraz samopoczucia.