U HalinyPołożona na Kaszubach niewielka miejscowość Gołubie ma do zaoferowania bardzo wiele osobom, które chcą wypocząć w malowniczym otoczeniu przyrody – wśród lasów, jezior i łąk. Gołubie leży na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu jeziora Dąbrowskiego.
Popularną atrakcję tej miejscowości stanowi Gołubieński Ogród Botaniczny. Ogród zajmuje ponad 2 hektary i porasta go kilka tysięcy odmian oraz gatunków roślin.

U Haliny – atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi i odchudzaniu

Klimat Gołubia zachęca do wypoczynku. W miejscowości znajduje się Centrum Rehabilitacji i Zdrowia – U Haliny kierujące swą ofertę do osób chcących zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie. Wczasy zdrowotne „U Haliny” w głównej mierze są nastawione na gości planujących zrzucić zbędne kilogramy. Pomaga im w tym dieta warzywno-owocowa opracowana przez dr Ewę Dąbrowską, z którą od kilkunastu lat współpracuje ośrodek. Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny to wyjątkowe miejsce. Jest to jedyny ośrodek o statusie podmiotu leczniczego, w pełni autoryzowany przez dr Ewę Dąbrowską. Wizyta w Centrum U Haliny to jednocześnie pewność, że stosowane tutaj zabiegi i kuracje całkowicie odzwierciedlają dietę warzywno-owocową dr Dąbrowskiej.

Wczasy odchudzające z dietą warzywno-owocową w Gołubiu

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej swą skuteczność opiera na niskiej wartości kalorycznej, która prowokuje organizm do rozpoczęcia procesów metabolicznych, zmierzających do jego regeneracji.

Podstawą jadłospisu podczas jedno- lub dwutygodniowego turnusu są świeże warzywa i owoce o niewielkiej zawartości cukru. Wczasowicze uczą się również przyrządzać zdrowe posiłki – sałatki, zupy, soki itp. Szczegółowo opracowany plan turnusu w Ośrodku U Haliny obejmuje, poza ściśle kontrolowaną dietą, zajęciami ruchowymi, również szereg prelekcji oraz wykładów, które z pewnością przybliżą Państwu najważniejsze sposoby odmiany swojego trybu odżywiania i przejścia na zdrowy i wolny od chorób styl życia. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej, na której opieramy turnusy dla naszych Gości w Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny, to doskonały sposób na odzyskanie harmonii, równowagi organizmu.

Odchudzanie w ośrodku „U Haliny”

Goście decydujący się na wczasy odchudzające w Centrum Rehabilitacji i Zdrowia – U Haliny mogą liczyć na komfortowe warunki. Do ich dyspozycji przygotowano pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz kilka apartamentów podzielonych na część dzienną i sypialnianą. Ośrodek U Haliny oddaje do dyspozycji swoich gości 44 doskonale wyposażone pokoje, w których z całą pewnością odnajdą Państwo komfort i wygodę godną luksusowym turnusom. Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny oferuje również telewizję w każdym pokoju, a także darmowy dostęp do sieci Wi-Fi. W ośrodku znajduje się również sala do ćwiczeń oraz gabinet masażu. Goście poddający się kuracji odchudzającej są pod opieką wyspecjalizowanych lekarzy. Jesteśmy w pełni przekonani, o czym dodatkowo zapewniają nas odwiedzający goście, że każdy znajdzie w naszym ośrodku doskonałe warunki do relaksu oraz pozytywnej zmiany swojego stylu życia na zdrowy oraz wolny od chorób i nadprogramowych kilogramów.

W celu umilenia pobytu, organizowane są liczne atrakcje m.in. wycieczki do pobliskiego aquaparku lub zajęcia ruchowe. Istnieje również możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez dr Ewę Dąbrowską. Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny to zdecydowanie najlepsze miejsce, w którym poznacie Państwo tajniki diety opracowanej przez dr Ewę Dąbrowską, zdobędziecie niezbędną wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia, a także znajdziecie profesjonalną, troskliwą opiekę przez cały turnus zdrowotny. Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji i Zdrowia U Haliny, miejsca w którym znajdziecie komfort i sposób na zdrowy styl życia.