U ZbójaNiewielka kaszubska miejscowość Gołubie pozwala wypocząć od miejskiego zgiełku. Otoczenie lasów i jezior stwarza dogodne warunki do tego, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, spędzić aktywnie czas w pojedynkę lub też w gronie przyjaciół czy rodziny.

Gołubie leży w bliskiej odległości od jeziora Dąbrowskiego, na trasie malowniczego Szlaku Kaszubskiego. To ponad 130 kilometrowa trasa odkrywająca m.in. urok tzw. Szwajcarii Kaszubskiej. Dość ciekawą atrakcją w miejscowości jest Gołubieński Ogród Botaniczny. Zajmuje on ponad 2 hektary, które porasta ok. 4 tysięcy odmian i gatunków roślin.

Okolice Gołubia, położonego zaledwie 60 km od Gdańska, również obfitują w ciekawe atrakcje. Warte odwiedzenia jest Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Muzeum Garncarstwa w Chmielnie, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. To tylko niewielki wycinek oferty pięknego regionu, jakim są Kaszuby.

Wczasy odchudzające w Gołubiu

Gołubie jest warte uwagi z jeszcze jednego względu. W tej miejscowości w otoczeniu pięknych lasów i jezior znajduje się Ośrodek wczasowy U Zbója, w którym można wypocząć, zregenerować siły oraz poddać się kuracji odchudzającej. Ośrodek wczasowy „U Zbója” to wspaniałe miejsce, w którym odnajdziecie Państwo komfort oraz najlepszy sposób na zdrowie i nabranie sił witalnych. Nasze wczasy zdrowotne są doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na nadwagę, otyłość, nadciśnienie, wysoki cholesterol, miażdżycę serca i naczyń, różnego rodzaju alergie, w tym również pokarmowe i wiele innych chorób i schorzeń.

Wczasy odchudzające „U Zbója” oparte są na programie odżywiania opracowanym przez dr Ewę Dąbrowską. Jest to dieta warzywno-owocowa, wykazująca właściwości profilaktyczne i lecznicze. Dieta oparta na warzywach i owocach okazuje się skuteczna w walce z nadwagą, cukrzycą, nadciśnieniem, czy zwyrodnieniem stawów. Ośrodek wczasowy „U Zbója” jest pierwszym w historii, który wprowadził do swojej oferty dietę warzywno-owocową przy ścisłej współpracy z dr Ewą Dąbrowską. Gwarantuje to pewność odpowiednio przygotowanych turnusów i zbawienny wpływ pobytu „U Zbója” na zdrowie każdego Kuracjusza.

Ośrodek „U Zbója” oferuje swoim Gościom profesjonalną oraz troskliwą opiekę doświadczonej kadry specjalistów, a także zdrowe i naturalne produkty. Pozytywne skutki diety warzywno-owocowej, której poddają się nasi Goście, a także najwyższa jakość usług świadczonych na terenie Ośrodka, doceniane są przez Kuracjuszy, o czym świadczy chociażby liczba powracających w nasze progi Gości.

Aktywny wypoczynek i zdrowy relaks „U Zbója”

Ośrodek wczasowy U Zbója to ponad 100 komfortowych miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych z łazienkami (możliwość zarezerwowania przez jedną osobę) i w eleganckich apartamentach.

Do dyspozycji gości są liczne udogodnienia i atrakcje. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. centrum SPA, basen, siłownia oraz kort tenisowy. Sporą popularnością wśród wczasowiczów wypoczywających w Gołubiu lub biorących udział w turnusach odchudzających cieszy się Komnata Solna. Wizyta w Komnacie Solnej Ośrodka „U Zbója”, o mikroklimacie identycznym do tego z Kopalni Soli w Wieliczce, pozwala na diametralną poprawę stanu zdrowia, dzięki nasyceniu powietrza mikroelementami, takimi jak jod, wapń, magnez, potas, sód, żelazo i selen. Komnata Solna Ośrodka „U Zbója” to doskonałe miejsce, w którym zdrowie łączy się ze wspaniałym relaksem we wspaniałych, komfortowych warunkach.

Zapraszamy wszystkich Państwa do wizyty w Ośrodku wczasowym „U Zbója”, w którym znajdziecie wszystko czego potrzeba do relaksu, wyciszenia oraz zdrowia.