Życie w wielkim mieście wiąże się z wieloma stresami. Często, zapracowani, nie zwracamy uwagi na to jak się odżywiamy, co powoduje, że jemy nieregularnie, a spożywane przez nas produkty są szkodliwe dla naszego zdrowia. Czasem wystarczy zwolnić, aby nabrać dystansu i zastanowić się nad tym, co dobrego można zrobić dla swojego organizmu. Propozycją są wczasy odchudzające na Kaszubach. Właśnie tam, a dokładniej – w Gołubiu, mieści się ośrodek „U Haliny” oferujący kilkutygodniowy pobyt, którego celem jest wdrożenie diety dr Dąbrowskiej. Oczyszczenie organizmu z toksyn, nabranie sił witalnych, zwalczanie chorób – to wszystko jest rezultatem sposobu odżywiania zaproponowanego przez inicjatorkę Active Revital.

Wczasy odchudzające na Kaszubach

Uczestnicy turnusu podczas pobytu poznają tajniki diety dr Dąbrowskiej. Jadłospis ogranicza się do spożycia samych owoców (niskokalorycznych) i warzyw (niskoskrobiowych), które pomagają zwalczać toksyny. Odżywiając się według ścisłych zaleceń, można stracić na wadze, ale również poprawić kondycję skóry, zapobiegać niektórym schorzeniom czy występowaniu dolegliwości. Wczasy odchudzające na Kaszubach to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale również odpocząć od panującego w dużych miejscowościach pędu.

Pod czujnym okiem specjalistów

Każdy, kto przyjedzie do naszego ośrodka, może liczyć na fachową opiekę medyczną. Kontrolujemy reakcje organizmu na dietę, zapewniając pełne wsparcie. Wczasy odchudzające na Kaszubach nie ograniczają się wyłącznie do kwestii żywieniowej. Chcemy udowodnić, że aktywne spędzanie wolnego czasu znacząco poprawia samopoczucie, ale również pozytywnie wpływa na nasz organizm. Dlatego właśnie wybraliśmy Gołubie położone w Kaszubskim Parku Krajobrazowym, blisko jeziora Dąbrowskiego i Gołubieńskiego Ogrodu Botanicznego, gdzie można spacerować czy biegać.