Jeśli pragniesz wprowadzić rewolucyjne zmiany w swoim życiu i poczuć się dobrze w swoim ciele, wybierz wczasy odchudzające. Mazowsze oferuje najlepszy program dla osób z nadwagą, cukrzycą, miażdżycą, nadciśnieniem tętniczym i innymi dolegliwościami, których przyczyną jest szybkie tempo życia, nieprawidłowa dieta oraz długotrwały stres. Komfortowy ośrodek wypoczynkowy w Węgrowie proponuje kurację odchudzającą według wskazówek dr Ewy Dąbrowskiej, specjalistki zajmującej się chorobami cywilizacyjnymi.

Najlepsze wczasy odchudzające? Mazowsze!

Gdy pada pytanie, dokąd jechać na wczasy odchudzające, Mazowsze jest oczywistą odpowiedzią. Piękne tereny, odpoczynek na łonie natury, cisza i spokój – tego właśnie potrzeba zmęczonemu miejskim życiem organizmowi. Kojąca atmosfera, jaką stwarza bliskość przyrody, wspomaga kurację. W takich warunkach łatwiej jest wdrożyć pozytywne zmiany, a więc i rezultaty osiąga się szybciej, co z kolei wzmaga motywację. Zmiany, do jakich skłania dr Ewa Dąbrowska, mogą wydawać się radykalne, jednak przy wsparciu pozostałych kuracjuszy oraz personelu ośrodka wszystko jest możliwe. Zdecyduj się na wczasy odchudzające – Mazowsze pokaże Ci, że masz w sobie wewnętrzną siłę do walki ze słabościami. Po tygodniu lub dwóch wrócisz do domu zupełnie odmieniony – wewnętrznie i zewnętrznie!

Wczasy odchudzające na Mazowszu – ośrodek wypoczynkowy w Węgrowie

Profesjonalna opieka jest konieczna podczas stosowania kuracji odchudzającej dr Ewy Dąbrowskiej. Tę głodówkę leczniczą należy stosować pod kontrolą lekarza. Personel medyczny czuwa nad kuracjuszami w ośrodku wczasowym w Węgrowie. To tylko 80 km od Warszawy – na tyle blisko, że dojazd nie stanowi problemu, a jednak w odpowiedniej odległości, by móc odciąć się od codziennego życia i wprowadzić w nim rewolucyjne zmiany. Jeśli chodzi o wczasy odchudzające, Mazowsze to znakomity wybór. Komfortowy ośrodek posiada wszystkie udogodnienia, jakich potrzebują kuracjusze – pokoje jedno- i dwuosobowe, apartamenty, Centrum SPA, sale do ćwiczeń i do masażu, sale wykładowe, gabinety lekarskie.