Trudno o znalezienie lepszego ośrodka wypoczynkowego nastawionego na odchudzanie niż U Zbója. Dr Dąbrowska jest zaangażowana we współpracę z tą placówką promującą zdrowy tryb życia. W związku z tym w ośrodku oprócz standardowych zajęć, takich jak sport (nordic walking, spacery, basen) czy wykłady i prezentacje sprzętu związanego ze zdrowym trybem życia można uczestniczyć w prowadzonych przez nią zajęciach i dowiedzieć się od samej twórczyni kuracji, jak ona działa i jakie są jej efekty.

Ośrodek wypoczynkowy U Zbója – dr Dąbrowska poleca

Kuracja oczyszczająco-odchudzająca dr Dąbrowskiej daje fenomenalne efekty, o ile jest stosowana w prawidłowy sposób i odbywa się pod nadzorem lekarza. Odpowiednie warunki zapewnia ośrodek wczasowy U Zbója. Dr Dąbrowska jest pod wrażeniem starań, jakich dokładają pracownicy tej placówki, aby kuracjusze czuli się tam bezpiecznie i komfortowo. W sprzyjającej atmosferze cel osiąga się szybciej, dlatego pomocny personel jest niewątpliwym atutem tego miejsca. Co jeszcze sprzyja wypoczynkowi? Z pewnością otoczenie – piękna przyroda i niezmącony spokój, czyli całkowite oderwanie od miejskiego zgiełku. W takich warunkach kuracja jest przyjemnością.

Wczasy odchudzające U Zbója – program kuracji

Jeśli chodzi o wczasy odchudzające, U Zbója to numer jeden wśród ośrodków wypoczynkowych. Specjalnie opracowany program kuracji zapewnia wszystko, co potrzebne, by rozpocząć zmiany, ale i przy nich wytrwać. Dieta warzywno-owocowa uzupełniona jest o zajęcia, podczas których uczestnicy uczą się przyrządzać zdrowe posiłki – soki, zupy, koktajle itp. Ponadto można skorzystać z aktywnych form spędzania czasu wolnego, a także pozwiedzać okolicę. Odpoczynek powinien bowiem uwzględniać zarówno potrzeby ciała, jak i ducha. Wczasy odchudzające U Zbója to czas regeneracji, z którego wrócisz z pozytywnym, zdrowym nastawieniem do życia. Zafunduj sobie relaks i skuś się na kurację z dietą dr Ewy Dąbrowskiej.