Chcesz zmienić swoje życie? Czujesz się stale zmęczony, masz problemy z nadwagą, nadciśnieniem? Pora na wczasy odchudzające. Dąbrowska Ewa, lekarka specjalizująca się w leczeniu tego typu dolegliwości, opracowała specjalną formułę, która pozwoli Ci wrócić do formy i uporać się ze schorzeniami. Więcej energii, poprawa wyglądu cery, lepsza kondycja fizyczna, oczyszczenie organizmu z toksyn – oto, co zyskasz, decydując się na wczasy z dietą dr Dąbrowskiej. To będzie wspaniały początek zmian.

Ewa Dąbrowska – wizja i misja

Dr Ewa Dąbrowska jako lekarz kliniczny zalecała pacjentom stosowanie leczenia farmakologicznego i zauważyła, iż na jego skutek znikają jedynie objawy, a nie przyczyna. Chcąc wniknąć do sedna sprawy, po wielu latach pracy z osobami dotkniętymi chorobami cywilizacyjnymi, pani doktor opracowała metodę, która opiera się na diecie, a nie suplementacji czy stosowaniu środków oczyszczających. Brak ingerencji w naturalne procesy zachodzące w organizmie sprawia, że jeśli chodzi o wczasy odchudzające, Dąbrowska osiąga najlepsze rezultaty i cieszy się zaufaniem swoich podopiecznych.

Jak wyglądają wczasy z dietą dr Dąbrowskiej?

Osoby zainteresowane pytają często, na czym polegają wczasy odchudzające. Dąbrowska stawia przede wszystkim na dietę, która ma oczyścić organizm z toksyn. Ponadto proponuje szereg aktywności angażujących ciało oraz duszę, wśród nich basen, wycieczki piesze, nordic walking, zwiedzanie okolicy, wyjazdy do aquaparku, prelekcje dotyczące zdrowego odżywiania oraz prezentacje sprzętu. W ośrodkach, z którymi współpracuje dr Ewa Dąbrowska, istnieje możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez nią zajęciach. Taka dawka motywacji i inspiracji owocuje później, gdy wczasy z dietą Dąbrowskiej dobiegają końca i nadchodzi czas, by powrócić do rzeczywistości. Turnus ma bowiem powodować zmianę sposobu myślenia uczestników i umożliwić im wprowadzenie dobrych nawyków w swoim życiu na stałe. Tylko w ten sposób uzyskasz najlepsze efekty i będziesz cieszyć się tym, czego zawsze życzą Ci bliscy – zdrowiem.