Z problemami wynikającymi z nieprawidłowego stylu życia zmaga się wielu z nas. Czas na zmiany! Osobom zainteresowanym podreperowaniem zdrowia i poprawą kondycji fizycznej proponujemy wczasy zdrowotne U Haliny. Jedno- bądź dwutygodniowy turnus rozpocznie proces przemiany Twojego życia na zdrowsze. Podczas wczasów oczyścisz organizm z nagromadzonych w nim toksyn, poznasz zasady zdrowego odżywiania, spotkasz wspaniałych ludzi, którym przyświeca wspólny cel – być zdrowym.

Wczasy zdrowotne U Haliny – ośrodek wczasowy

W ośrodku oferującym wczasy zdrowotne U Haliny zapewnione są komfortowe warunki. Dzięki temu swoją zdrowotną przygodę rozpoczniesz w pełni zmotywowany i pełen chęci do działania. Panująca w Gołubiu – bo tam właśnie odbywają się wczasy zdrowotne U Haliny – spokojna atmosfera sprzyja wypoczynkowi, którego Twój organizm tak bardzo potrzebuje. Wyciszenie na łonie natury wspomoże odpowiednią regenerację, konieczną podczas kuracji odchudzającej. Podczas pobytu w ośrodku U Haliny uczestnicy przechodzą bowiem na dietę dr Ewy Dąbrowskiej, czyli głodówkę leczniczą. Nad przebiegiem procesu czuwa wykwalifikowany personel medyczny, do którego można udać się w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź wystąpienia niepokojących objawów. Wczasy zdrowotne u Haliny służą między innymi odtruwaniu organizmu, które nie może być przeprowadzane samodzielnie.

Wczasy zdrowotne U Haliny z dr Ewą Dąbrowską

Podczas pobytu w ośrodku uczestnicy mogą korzystać z wszystkich jego udogodnień. Rozlokowani są w dwuosobowych pokojach z łazienkami bądź apartamentach. Wczasy zdrowotne U Haliny to nie tylko dieta, ale również aktywność fizyczna – basen, spacery, nordic walking, wycieczki do aquaparku oraz wykłady, włącznie z prelekcjami Ewy Dąbrowskiej. Ponadto goście mają możliwość skorzystania z sali do ćwiczeń i gabinetu masażu znajdujących się na terenie ośrodka. Zwiedzanie okolicy to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Postaw na zdrowie – wybierz wczasy zdrowotne U Haliny!