Wczasy odchudzająceSpędź z nami udany urlop, podczas którego wypoczniesz, zrelaksujesz się, ale również zadbasz o zdrowie, ciało i kondycję. Wczasy odchudzające z dietą Ewy Dąbrowskiej w Active-Revital to doskonała propozycja dla tych, którzy nie tylko chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, ale poczuć się lepiej we własnym ciele.

Wczasy odchudzające pod doskonałą opieką

Przyjeżdżając na wczasy do Active-Revital w Węgrowie, wypoczywasz w komfortowych warunkach. Do dyspozycji gości są pokoje jedno i dwuosobowe oraz apartamenty. W ośrodku znajduje się również SPA z jacuzzi, sauną fińską, łaźnią z aromaterapią. Co równie ważne, będziesz pod opieką lekarzy – specjalistów chorób wewnętrznych. Podczas jedno lub dwutygodniowego turnusu pomogą Tobie w ustaleniu przyczyn stanu, w jakim się znalazłeś oraz w odnalezieniu najbardziej skutecznych metod rozwiązania Twojego problemu. Możesz liczyć również na pomoc wykwalifikowanych pielęgniarek i pielęgniarzy. Masz również możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez fizjoterapeutów oraz dietetyków zgodnie z tzw. dietą Ewy Dąbrowskiej. Z ich cennych rad i wskazówek będziesz mógł korzystać już po wczasach odchudzających. Zyskasz pewność, że Twoja waga już więcej nie podskoczy.

Dobra organizacja to podstawa udanej diety Ewy Dąbrowskiej

Spędzając w Active-Revital wczasy odchudzające z dietą dr Ewy Dąbrowskiej, każdy dzień będzie dokładnie zaplanowany. Wszystko po to, abyś każdego wieczora czuł się lżejszy, czuł się lepiej. Rano ćwiczenia oddechowe, później wykłady fizjoterapeutów i dietetyków, spacery, basen z aquaaerobikiem, wycieczki. Wśród dodatkowych atrakcji umilających wczasy w Active-Revital można wymienić zajęcia z gotowania, przyrządzania owocowo-warzywnych posiłków.

Co zyskujesz, wybierając wczasy odchudzające?

  • Czujesz się lepiej, pewniej, atrakcyjniej
  • Twoja przemiana zewnętrzna, jak i wewnętrzna zostaje zauważona przez rodzinę i znajomych
  • Stracisz zbędne kilogramy i ubędzie Ci lat

Wczasy odchudzające z dietą Ewy Dąbrowskiej stwarzają doskonałą okazję, aby nawiązać nowe znajomości, wymienić się doświadczeniami związanymi z walką o niższą wagę i zdrowie.