Zapraszamy Państwa do kompleksu Active-Revital położonego w Węgrowie, mieście leżącym w dolinie rzeki Liwiec, uważanej za historyczną granicę między Mazowszem a Podlasiem. Zaledwie po godzinie jazdy z Warszawy, znajdą się Państwo w komfortowym ośrodku składającym się z 39 pokoi, wraz z Centrum SPA, ogrodem z altaną oraz tarasem wypoczynkowym z jacuzzi. Nasz ośrodek oferuje Państwu kompleksowe wczasy oczyszczające organizm z dietą warzywno-owocową. Od pierwszego dnia pobytu na miłych Gości będzie czekać profesjonalnie przygotowana załoga. Kameralna, zaciszna atmosfera oraz obsługa na najwyższym poziomie, w połączeniu z bardzo atrakcyjnymi cenami spełni Państwa oczekiwania.

Kompleks Active-Revital może poszczycić się także doskonałym zapleczem wykorzystania wolnego czasu – nasi Goście będą mogli się zrelaksować w saunie czy w zewnętrznym lub wewnętrznym jacuzzi. Zaproponujemy wycieczki fakultatywne dla miłośników przyrody, ciekawe miejsca i lokalne zabytki.

Mamy nadzieję, iż przyjazne i komfortowe miejsce z wyjątkowym klimatem spełni Państwa wymagania i w najbliższym czasie zaszczycicie nas swą obecnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Jedyny taki ośrodek na Mazowszu – wczasy oczyszczające dietą.

Jesteśmy jedynym tego typu ośrodkiem na Mazowszu (ok. 80 km od Warszawy), usytuowanym nad piękną rzeką Liwiec, wyznaczającą granicę z krainą Podlasia.
Nasze własne doświadczenie zdrowotne oraz słowa dr Ewy Dąbrowskiej, że „trzeba ratować ludzi” skłoniły nas do stworzenia miejsca, w którym będzie można odnowić/oczyścić swoje ciało i ducha. A zatem nie musisz już jechać w góry, nad morze lub nad jeziora, żeby oczyścić swój organizm ze złogów i toksyn.

Fachowa opieka medyczna i szeroki wybór zabiegów SPA.

Przygotowaliśmy dla Państwa Centrum SPA, jedyne takie w Węgrowie – zapewniające relaks, poprawę zdrowia i samopoczucia. Zadbaliśmy dla naszych Gości o kojące, pełne harmonii otoczenie. Naturalne, wysokiej jakości kosmetyki, których dobroczynna moc wypływa wprost z bogactwa morskiej wody i flory zaprzyjaźnią się z Państwa ciałem. Różnorodność zabiegów zaspokoi potrzeby zarówno ciała jak i ducha, da odprężenie i pomoże w regeneracji sił.

Do wyboru pokoje 1 , 2 i 3-osobowe oraz apartamenty.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy komfortowo wyposażone pokoje. Dysponujemy pokojami jedno, dwu,
i trzyosobowymi oraz apartamentami w dwóch budynkach. W części pokoi istnieje możliwość przygotowania dostawek.

  • Budynek A:
  • pokoje dwuosobowe
  • pokoje rodzinne
  • Budynek B:
  • pokoje jednoosobowe
  • pokoje dwuosobowe
  • pokoje trzyosobowe
  • apartamenty
  • pokoje rodzinne
  • W budynku „B” znajduje się sala jadalnia, sala do ćwiczeń, sale wykładowe, gabinety lekarskie, gabinety masażu i kosmetyki, centrum SPA.