Czy wiesz, że niektóre problemy zdrowotne można rozwiązać bez leczenia farmakologicznego czy suplementacji chemicznej? Sposobem jest dieta warzywno-owocowa, którą opracowała dr Ewa Dąbrowska. Ośrodki oferujące kuracje odchudzające oraz oczyszczające z wykorzystaniem tej formuły są bardzo popularne wśród osób cierpiących na nadwagę, miażdżycę, nadciśnienie tętnicze oraz inne choroby cywilizacyjne. Duża popularność wynika ze skuteczności kuracji, jakie proponuje Ewa Dąbrowska. Turnusy odchudzające trwają tydzień bądź dwa tygodnie – jest to czas, który każdy może poświęcić, aby zadbać o swoje zdrowie. W końcu ono jest najważniejsze.

Ewa Dąbrowska – ośrodek z kuracją odchudzającą

Zmiana stylu życia powinna rozpocząć się od oczyszczenia organizmu z zalegających w nim złogów oraz toksyn. Jedno- bądź dwutygodniowa dieta warzywno-owocowa wystarczy, aby odczuć zmiany. Powinna ona łączyć się z aktywnością fizyczną – tak zaleca dr Ewa Dąbrowska. Ośrodki U Haliny oraz U Zbója w Gołubiu mają na uwadze wysokie standardy wyznaczane przez panią doktor, jak również oczekiwania kuracjuszy. Mogą zatem zaproponować wszelkie udogodnienia oraz program dostosowany do wytycznych, jakie daje Ewa Dąbrowska. Ośrodek biorący pod uwagę wszystkie aspekty przydatne przy odchudzaniu to najlepsze miejsce do przeprowadzania kuracji, co potwierdzają liczni wczasowicze, którzy dotychczas z niej skorzystali.

Dr Ewa Dąbrowska – turnusy zmieniające myślenie

Kuracja odchudzająca może stanowić nowy początek, prawdziwą rewolucję w Twoim życiu. To nie tylko działanie zewnętrzne, ale również wewnętrzne. W zdrowym ciele zdrowy duch, jak często powtarza Ewa Dąbrowska. Turnusy dają możliwość zmiany perspektywy oglądu na świat. Tym samym odczujesz pozytywne skutki nie tylko jeśli chodzi o wygląd i poprawę wydolności, ale również zdobędziesz motywację do działania i pewność siebie. Zainwestuj we własne szczęście i zdrowie – warto!