Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na poprawę kondycji, warunków zdrowotnych i odporności organizmu, zachęcamy do skorzystania ze wskazówek Ewy Dąbrowskiej. Dieta, którą wymyśliła pani doktor, bazuje na warzywach oraz owocach o niskiej zawartości cukru i ma na celu „zresetować” organizm – oczyszczenie go z toksyn oraz złogów. Detoks wpływa bardzo pozytywnie na osoby, które pracują w zatłoczonych, zanieczyszczonych miastach, żyją w stresie i pośpiechu, jedząc byle co. Taki tryb życia nie pozostaje bez wpływu na organizm, a dolegliwości szybko zaczynają dawać się we znaki. Jeżeli jednak pragniesz coś z tym zrobić – pomoże Ci dr Dąbrowska. Kontakt osobisty jest możliwy na turnusach odchudzających w Gołubiu, gdzie pani Ewa prowadzi zajęcia dla kuracjuszy.

Zalecenia Ewy Dąbrowskiej – dieta warzywno-owocowa

Ten autorski przepis na zdrowie polega na trwającym tydzień bądź dwa tygodnie odtruciu organizmu, które przeprowadzane jest tak, jak wskazuje Ewa Dąbrowska. Diety nie powinno się stosować samemu, ponieważ bez nadzoru można wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku. Z tego względu zorganizowane wczasy odchudzające w profesjonalnych ośrodkach to najlepszy wybór. Wykwalifikowany personel, opieka medyczna oraz program uwzględniający wszystkie zalecenia Ewy Dąbrowskiej, dieta oczyszczająca – to właśnie oferują ośrodki wczasowe w Gołubiu.

Dr Dąbrowska – kontakt

Doktor Ewa Dąbrowska pomogła już wielu osobom zmagającym się z chorobami cywilizacyjnymi oraz innymi schorzeniami. Skuteczność jej metody mogą potwierdzić osoby, które po kuracji funkcjonują sprawnie i mają dużo chęci do życia oraz są pełne energii. Największą motywację dla kuracjuszy stanowią oczywiście spotkania z Ewą Dąbrowską podczas turnusów. Możliwy jest również kontakt z panią doktor poprzez jej stronę internetową – ze względu na duże zainteresowanie odpowiada ona jednak jedynie na niektóre wiadomości.